Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Będzinie z siedzibą w Łeknie

bedzinoherb Untitledlogo_tARCZA

Edukatorzy Centrum Nauki Kopernik w naszej szkole!!!

W poniedziałek 8 czerwca do naszej szkoły zajedzie e-Planetobus. Tym razem to będzie przyjazd "wirtualny" innymi słowy rzecz cała odbędzie się on-line. Pojawiła się możliwość organizacji takich zajęć, złożyliśmy wniosek i przed paroma dniami nadszedł mail, że zostaliśmy zakwalifikowani. Koordynatorką przedsięwzięcia w naszej szkole jest p. Ewa Waszkiewicz. Wkrótce przygotuje dla Was krótkie co? i jak?

Póki co, krótka "zajawka" ze strony CNK, poniżej link:

http://www.kopernik.org.pl/dla-nauczycieli/naukobus/e-ndc/

 

Jak się Wam spodoba ta lekcja on-line, być może wybierzemy się do stolicy na zajęcia w realu, jak minie zagrożenie pandemiczne!

 

Materiały zamieszczone na tej stronie miały 70 pobrań. Część z Was przygotowała się do zajęć nad wyraz starannie. W ramach hospitacji ;-) pojawiałem się choć na chwilę w każdej grupie. Pytania  jakimi zarzuciła edukatorów z CEK trzecia grupa, były na kosmicznym poziomie. Zresztą zobaczcie sami w anonsie poniżej.

Warunkiem przystąpienia do projektu e-Planetobus, było podpisanie zobowiązania, że odeślemy wypełnione po jego zakończeniu sprawozdanie. Po wysłaniu otrzymaliśmy od p. Joanny Olejniczak, opiekunki naszej grupy z Centrum Nauki Kopernik takiego maila:

 

 

Ja również dziękuje i za te miłe słowa z wczoraj i zdjęcie znad morza, która na długo zostanie w mojej pamięci. Podobnie jak pytania dzieciaków, które były super przygotowane do pokazów.   
Pytania TRZECIEJ grupy.

Osobne podziękowania dla p. Ewy Waszkiewicz, która "ogarniała" całość w naszej szkole!

opis dokumentutypdata

Pytania 3. Grupy - POSZALELI, ale pozytywnie:-) Brawo!!!

pdf08-06-2020[ Pobierz ]
111 kB
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )