Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej w Będzinie z siedzibą w Łeknie

bedzinoherb Untitledlogo_tARCZA

Powoli wracamy do normalności.

 

AKTUALIZACJA 

z 1.07.2021 r.

 

 

Już można zapisywać dzieci na szczepienia!!!

 

W zakładce "Informacje dla rodziców" o programie "DOBRY START 300+"

Wracamy do odmienionej szkoły!

Już jutro rozpoczniemy nowy rok szkolny. Kiedy uczniowie korzystali z zasłużonego, wakacyjnego wypoczynku, do szkoły wkroczyła ekipa budowlana p. Tomka Proskury. Tym razem przyszła kolej na sanitariaty dziewcząt. Najpierw było totalne wyburzanie, a potem powstawało bardzo szybko coś, co powodowało, że każda osoba wchodząca do tego pomieszczenia mówiła: Wow!!! Mamy nadzieję, żen nasze uczennice docenią to co zostało dla nich zrobione i uszanują ogrom włożonej pracy.

Szczególne podziękowania kierujemy dla pana Tomka Proskury, który poświęcił większość swojego urlopu podejmując się tego zadania!!!

Jak zapewne pamiętacie, po powrocie z II lookdawnu, przed szkołą od strony wewnętrznego dziedzińca pojawił się zupełnie odnowiony chodnik i plac apelowy. Parę dni temu wracając z sesji Rady Gminy, zajechali do szkoły nasi byli uczniowie, radni obecnej kadencji, panowie Tomasz Baczyński i Piotr Kołpacki. Pokręcili się koło szkoły i mówią: "Dziedziniec fajny, ale elewacja przy nim żałosna" Na moją odpowiedź, że pieniążki w tegorocznym budżecie na remonty już wykorzystaliśmy, odpowiedzieli, że jak szkoła znajdzie środki na materiały,  oni za darmo elewację odnowią. No i gdyby nie fatalna aura w miniony weekend , byłoby już po robocie. Panowie, pięknie i Wam dziękujemy:-)

 

Jak przebiegały prace remontowe możecie sobie obejrzeć tutaj:

 

 

 http://www.splekno.witrynaszkolna.pl/strona=Galeria251

 

 

Kolejna fajna informacja. Mamy wreszcie w szkole łącze światłowodowe, co powoduje, że Internet hula, jak tralala!!!

Zniknie, mamy taką nadzieję, wkurzające wszystkich kółeczko na środku tablic interaktywnych i ekranów monitorów;-)

 

Pozdrowienia z wakacji!

W tym pandemicznym zakończeniu roku szkolnego, umknęła prośba o nadsyłanie pozdrowień z wakacji. Tymczasem okazało się, że raz kiedyś zasiane ziarenko szkolnej tradycji jednak kiełkuje. SUPER. W dzisiejszej poczcie znaleźliśmy pierwszą  widokówkę. Dotarła ona do szkoły ze stolicy Wielkopolski, a jej nadawcą jest CO SZCZEGÓLNIE CIESZY jeszcze do niedawna PIERWSZACZEK: Waldek Gańko:-)

Pięknie dziękujemy i czekamy z utęsknieniem na karteczki od innych uczniów. Dzisiaj dotarła kolejna kartka. Maja pozdrawia nas bardzo lakonicznie z Kudowy Zdroju. Adr

es odbiorcy wskazuje, że Majeczka jest baaardzo wyluzowana:-))). Rodzeństwo jak co roku niezawodne, dzień później dotarły pozdrowienia  od Norberta. Pan redaktor dopasował się do wakacyjnej formy uczniów i karteczkę umieścił w wersji odrobinę "zakręconej" ;-)

Wygląda na to, że Karkonosze to ulubiony kierunek wakacyjnych wojaży naszych uczniów. Tym razem pozdrawiają nas Klaudia z Kubą :-) Z gór wracamy nad morze, z Gdańska pozdrawia nas Arek z Rodzicami. No i znowu góry. Ponownie Mateusz. Tym razem z Tatr. Mateusz z siostrzyczką i rodzicami wędruje po górskich szlakach. Jak dobrze rozszyfrowuję zdjęcia, poprzez  Dolinę Roztoki, Wielką Siklawę dotarł nad Morskie Oko (za  jego plecami dumnie wznosi się Mnich). Mamy kolejną pocztówkę, nadesłaną przez Filipa z kl. II :-) Wakacje już się prawie kończą, ale do szkoły dotarła jeszcze jedna karteczka. Od Zuzi Brzoski:-) Szkoła już jutro, a karteczki nadal spływają do szkolnej skrzyneczki. Tym razem Kuba z Klaudią z Kamiennej Góry i Wiktoria z Malwiną z dalekiej Norwegii. Niezmiennie pięknie dziękujemy:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zdalnej nauce, ZDALNE pozdrowienia;-)

 

Chłopcy (już) z VIII a wyjechali na obóz sportowy do Karpacza i popatrzcie co nadesłali pocztą elektroniczną. Można i tak SUPER  pomysł!!!

 

PS

Chłopcy co prawda piszą, że z Karpacza, ale ja obstawiam, że ta fotka to z zamku Chojnik. Fajna sprawa, że organizatorzy rozwijają sportowców także krajoznawczo!

 

Za nami koniec nauki!

SZCZEPMY SIĘ ZANIM NADEJDZIE IV FALA!!!

(JUŻ BĘDZIE MOŻNA  REJESTROWAĆ i SZCZEPIĆ DZIECI 12+)

 

Zakończyliśmy ten szczególny rok szkolny, który uczniowie i nauczyciele tak naprawdę w większości spędzili przed ekranami komputerów w domach!

Na szczęście na koniec udało się jednak zasiąść w szkolnych ławkach i cenzurki odebrać  face to face. Żeby zachować reżim sanitarny uczniowie klas     I - VII pożegnali szkolny rok na dziedzińcu wewnętrznym szkoły. Natomiast klasa VIII i stypendyści w liczbie 17 osób w sali gimnastycznej. Było uroczyście i wzruszająco, czyli tak jak być powinno. Prymusem szkoły została Martyna Michałowska, która z rąk Pana Wójta Mariusza Jaroniewskiego otrzymała nagrodę specjalną, podobnie została uhonorowana Maja Kwiatkowska, która odebrała nagrodę dla najlepszej humanistki. Rok szkolny z najwyższą, w szkole cenzurką zakończył po raz kolejny Mateusz Słotwiński z klasy VII a - śr. oc. 5,7.

 

Poniżej lista stypendystów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Zgodnie z prawem oświatowym, stypendia takie na koniec roku mogą otrzymywać uczniowie od kl. IV wzwyż, legitymujący się średnią ocen 5,2 a w klasach VII - VIII 5,0 i przynajmniej dobrą oceną z zachowania.

 

Klasa IV

 

 • Maja Naszydłowska;
 • Maciej Śnieżko;
 • Damian Szymański;
 • Antonia Baczyńska;
 • Magdalena Nowak;

 

Klasa V

 • Michalina Hrymnak;
 • Weronika Bednarczyk;

 

Klasa VII a 

 • Mateusz Słotwiński;
 • Norbert Naszydłowski;
 • Kacper Biegański;

 

Klasa VII b

 • Zuzanna Brzoska;
 • Klaudia Strzelczyk;
 • Bartłomiej Stępień;

 ten 

Klasa VIII

 • Martyna Michałowska;
 • Maja Kwiatkowska:
 • Eryk Koscijański;

 

Stypendia sportowe - karatecy trenujący w  UKS „Karate Kyokushin Kanku Tymień”pod okiem p. Pawła Tomaszewicza:

 

 • Mateusz Słotwiński;
 • Krystian Skinder

 

Jest tradycją naszej szkoły, że rodzice uczniów kończących u nas edukację, którzy zasłużyli się szczególnie w działaniach na rzecz Rady Rodziców, zostają uhonorowani statuetką "Przyjaciel Szkoły" W tym roku nagrodziliśmy:

 

 • Państwo Agnieszkę i Mariusza Kwiatkowskich;
 • Państwo Elżbietę i Piotra Kościjańskich;
 • Panią Kingę Naszydłowską;
 • Panią Danutę Suk;
 • Pana Krzysztofa Strzelczyka.

 

Wcześniej za owocną współpracę i wsparcie udzielane szkole, podobne  statuetki odebrały:

 

 • Pani Danuta Sawicka - za  okres pełnienia funkcji Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej;
 • Pani Weronika Bączkowska - za okres pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Łekno.

 

Teraz dla uczniów czas zasłużonego wypoczynku, a w szkole jak w minione wakacje, rozpoczynamy prace remontowe. Po sanitariatach chłopców, nadszedł czas na remont sanitariatów dziewcząt. 

Pod tym linkiem możecie obejrzeć sobie zdjęcia z zakończenia zajęć:

 

 http://www.splekno.witrynaszkolna.pl/strona=Galeria250

 

Zapisy na szczepienia dla dzieci!

Poniżej list MEiN skierowany do dyrektorów szkół z prośbą, by poinformować rodziców.

 

Szanowni Państwo!!!

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne. 

Prosimy o udostępnienie ich rodzicom oraz nauczycielom z Państwa placówki.

Działania informacyjne dotyczące szczepień w szkołach i placówkach będziemy kontynuować w kolejnych tygodniach.   

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEiN 

opis dokumentutypdata

Informacja z MEiN

pdf15-06-2021[ Pobierz ]
185 kB

Kwestionariusz wywiadu przed szczepieniem dziecka.

pdf15-06-2021[ Pobierz ]
588 kB
Wyniki KANGURA - 2021

Pani Marzena Chomka, która jest szkolnym koordynatorem KANGUR-a, podała wstępne wyniki naszych uczniów. Wyróżnienia otrzymali:

 

 • Arek Proskura - kl. III
 • Norbert Naszydłowski - kl. VII a
 • Kacper Biegański - kl. VII a
 • Oliwer Łazuka - kl. VII b

 

Chłopcom pięknie gratulujemy i oczekujemy godnego reprezentowania szkoły w przyszłym roku!!!

Chodnik - finał inwestycji.

O samej realizacji tego ważnego przedsięwzięcia pisaliśmy poniżej. Kiedy firma brukarska zakończyła pracę, już własnymi siłami wyrównaliśmy teren wzdłuż obrzeży i posialiśmy trawę. Na koniec postanowiliśmy zrobić dojazd od zaplecza wykorzystując tzw. płyty jumbo. Tego akurat siłami uczniów nawet najstarszych klas nie byliśmy w stanie zrobić. Odwołaliśmy się więc do rodziców naszych uczniów i byłych absolwentów naszej szkoły. W miniony poniedziałek zjawili się Panowie: Andrzej ze swoim Johnem Deerem, Piotr, Łukasz, Janusz, Tomasz, Paweł, do tej ekipy dołączył nasz konserwator Łukasz i....Dyrektor szkoły. Po czterech godzinach bardzo intensywnej pracy dojazd był gotowy.

Kiedyś takie zaangażowanie było określane mianem "czynu społecznego" Obojętnie jak to zwał, Panowie wykonali kawał dobrej roboty poświęcając swój wolny czas. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Po tych działaniach, do lżejszych prac przystąpili znowu uczniowie, tym razem klasy VII a i b. Poniżej efekt ich zaangażowania. 

 

 

 

a tak prezentuje się nasza inwestycja finalnie:

 

 

 

Maja - Dyplom

Oczywiście wyniki znaliśmy już wcześniej. Teraz zostały one potwierdzone oficjalnie nadesłanym dyplomem.  Zarówno Mai, jak i p. Monice Rams składamy serdeczne gratulacje i dziękujemy za  budowanie pozytywnego wizerunku Naszej Szkoły!

 

Wkrótce majówka!

 

Pamiętajcie by wywiesić flagę przed swoimi domami.

  

No i o tym, by zadbać o swoje obejścia, żeby flaga wisiała DUMNIE!!!

 

WIESZAMY JĄ Z  POCZUCIA DUMY,

 

DLA PODKREŚLENIA

 

NASZEJ NARODOWEJ TOŻSAMOŚCI, 

 

NIE DLA POLITYKÓW!!!!!!!

 

 

Już w sobotę 1 Maja - święto ludzi pracy.

Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone od 1890 r. na cześć strajku robotników w Chicago z 1886 r., w naszym kraju święto to często utożsamiane jest z latami 1945-1989 i czasami PRL-u, w którym to 1 maja organizowano wielkie pochody zamieniające się w przemarsze na cześć władz.

 

 

 

2 maja od 2004 roku to dzień flagi Rzeczpospolitej.

Dlaczego akurat ten dzień? To właśnie tego dnia zdobywający w 1945 r. Berlin żołnierze z 1 Dywizji Kościuszkowskiej zatknęli flagę na kolumnie zwycięstwa w Tiergarten w Berlinie. Po drugie, w czasach PRL, 2 maja obywatele mieli nakaz zdejmowania flag, tak aby nie były one wywieszone podczas nieuznawanego przez władze święta 3 maja. Zgodnie z uchwałą Sejmu II Rzeczpospolitej z 1 sierpnia 1919 roku  „Za barwy Rzeczypospolitej Polskiej uznaje się kolory biały i czerwony w podłużnych pasach równoległych, z których górny-biały, dolny zaś-czerwony.” Stosunek długości do szerokości chorągwi dla flagi państwowej wynosił 5:8.

 

no i może jeszcze to:

 

 

Poradnik wydany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji  precyzuje:

flaga ma kształt prostokąta, w wymiarach 5:8, z dwoma równymi, położonymi pasami – białym na górze, czerwonym na dole. Flaga jest przymocowana do masztu, a w czasie np. pochodów, na drzewcu. Po fladze nie wolno pisać i rysować. W wyjątkowych sytuacjach, np. wydarzeń sportowych, nanoszenie symboli i nazw miejscowości jest dozwolone, ale jedynie na barwach narodowych.

Barwy narodowe różnią się od flagi państwowej RP tym, że nie mają określonych proporcji. Mogą być dowolnej długości i szerokości, trzeba jednak pamiętać, że szerokość obu pasów musi być równa – tłumaczy zapis w ministerialnym poradniku. Barwami narodowymi mogą być:

 

 • kokardy,
 • wstążki noszone na garderobie,
 • wstęgi (drapowane lub nie) stosowane w wystroju wnętrz.

 

 

Co ciekawe, w Święto Flagi 2 maja obchodzone jest także Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Oprócz Polski, święto własnej flagi obchodzą także inne kraje, m.in. Stany Zjednoczone, Meksyk, Argentyna, Finlandia, Ukraina, Litwa czy Chiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 maja to święto konstytucji. Święto to zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki pierwszej w Europie, a drugiej na Świecie Konstytucji w dniu 3 Maja w 1791 r. Dzień ten został uznany świętem już 5 maja 1791 roku. Od 1946 roku świętowanie tego dnia było zakazane przez władze aż do roku 1990.

Jak można uczcić wszystkie te następujące po sobie święta? Najprostszą metodą, do której wszystkich serdecznie zachęcamy jest wywieszenie Flagi Rzeczpospolitej Polskiej na terenie swojej posesji. W ten prosty sposób możecie okazać szacunek symbolom narodowym Polski i naszemu dziedzictwu kulturowemu.

 

Uczniów w szkole nie ma, ale....

 

 

Ale w szkole, a w zasadzie przed nią dzieje się. Wszystko dla bezpieczeństwa, wygody i poprawy estetyki.

 

Najważniejszy jest projekt;-)

 

 

a potem to już z górki:-)

 

 

 

 

 

 

Panowie brukarze zakończyli robotę, teraz trochę kosmetyki. Szkoda, że nie ma starszych klas, ale maluchy dały radę. Popatrzcie jak się uwijały trzeciaki i drugaki!

 

 

 

 

 

Pięknie dziękujemy!!!  Na majówkę chodnik od strony dziedzińca zewnętrznego, może bez uroczystego przecięcia wstęgi zostanie oddany do użytku, chociaż....dlaczego nie.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - 2021 r.

Drodzy Uczniowie.

Tegoroczna edycja Konkursu „Kangur” odbędzie się stacjonarnie w naszej szkole 22 kwietnia (w czwartek),  początek o godzinie 9:00.

Proszę o przybycie do szkoły do godziny  8:30.

Każdy uczeń  musi zabrać ze sobą czarny lub niebieski długopis.

Konkurs potrwa 75 minut.

 

W poniedziałek informacja o dowozie.

Zaproszenie!!!!

Zaproszenie dla uczniów także naszej szkoły, wystosował Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. 

Tutaj trochę więcej na ten temat:

 

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół ponadpodstawowych
województwa zachodniopomorskiego, 

 

w imieniu Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem i własnym zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie młodzieży informacji o możliwości wzięcia udziału w wojewódzkich konsultacjach Strategii RP na rzecz młodego pokolenia.
Konsultacje odbędą się w formule on-line za pośrednictwem platformy Zoom w dn. 25 marca 2021 roku. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. 

 

Szczegóły w piśmie Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka - w załączniku.
Informacja została także opublikowana w komunikatach na stronie www.kuratorium.szczecin.pl   

Z wyrazami szacunku,

--
Emilia Gwizd
Starszy specjalista
Wydział Wspierania Edukacji, Analiz i Strategii
Wojewódzki koordynator ds. innowacji w edukacji
Koordynator Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE
tel. 91 44 27 536 egwizd@kuratorium.szczecin.pl

 

Szczegóły w pliku PDF poniżej.

opis dokumentutypdata

List do uczniów.

pdf17-03-2021[ Pobierz ]
202 kB
A przed szkołą się dzieje.

 

Pod koniec minionego roku w szkole ,  przy głównym wejściu pojawiła się taka oto tablica:

 

 

To była zapowiedź tego co ma nastąpić, a teraz właśnie następuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny dla dzieci „Bezpiecznie na wsi”

Po raz 11. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Bezpiecznie na wsi”.  

 

Konkurs ogłoszony jest pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” nawiązuje do 30-letniej działalności prewencyjnej KRUS i związane jest z jubileuszem, który Kasa obchodzi w tym roku.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów  wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim oraz centralnym i obejmuje dwie grupy wiekowe:

- I grupa –klasy 0-III szkoły podstawowej,

- II grupa –klasy IV-VIII szkoły podstawowej.

Praca powinna być opisana na odwrocie (imię, nazwisko, klasa, nazwa szkoły) oraz należy do niej dołączyć:

- formularz zgłoszeniowy,

- informację na temat danych osobowych i ich przetwarzania,

- oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie  wizerunku.

Prace konkursowe dzieci należy dostarczyć do szkoły (sekretariat) do dnia 26.03.2021 roku. 

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są poniżej.

Zapraszamy do udziału:)

opis dokumentutypdata

Regulamin konkursu.

pdf04-03-2021[ Pobierz ]
1 997 kB

Formularz zgłoszeniowy.

pdf04-03-2021[ Pobierz ]
375 kB

Informację na temat danych osobowych i ich przetwarzania

pdf04-03-2021[ Pobierz ]
484 kB

Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie  wizerunku.

pdf04-03-2021[ Pobierz ]
284 kB
Niespodzianki w "tłusty czwartek"

W czasach pandemii, każde urozmaicenie pobytu uczniów w szkole jest trudne do przecenienia. W „tłusty czwartek” na wszystkich w szkole, za sprawą Rady Rodziców czekał słodki poczęstunek. Natomiast klasa III udała się do gospodarstwa Państwa Bagrowskich w Łeknie. Tam mogli zobaczyć hodowane zwierzęta. Koniki polskie, osiołki i muły. Zresztą nie tylko zobaczyć, co odważniejsi mogli, co widać na załączonych zdjęciach dosiąść wierzchowców;-) Niewątpliwie dla dzieci było to niezapomniane przeżycie. Pięknie dziękujemy Państwu Bagrowskim i Pani Weronice Bączkowskiej, bo to ona wpadła na pomysł by sprawić trzeciakom taką niespodziankę.

 

Więcej zdjęć w galerii:

http://www.splekno.witrynaszkolna.pl/strona=Galeria249

 

 

 

 

 

Pomóżmy ptakom przetrwać zimę!

Szkolne Koło LOP zachęca i podpowiada!

Widzę, że są zainteresowani (z panelu admina mam możliwość podglądu na ilość pobrań) SUPER!!!

opis dokumentutypdata

O dokarmianiu ptaków!

pdf08-02-2021[ Pobierz ]
229 kB
Świetna wiadomość na koniec I półrocza.

Pomimo funkcjonowania szkoły w trybie nauki zdalnej, nasi najzdolniejsi uczniowie przystąpili do  II etapu konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Z informacją, jak im w tych zmaganiach poszło, czekaliśmy do oficjalnego komunikatu organizatorów. Miło nam poinformować, że tak jak i w roku minionym mamy naszą uczennicę w finale wojewódzkim, tym razem z języka polskiego. Dokonała tego ucz. klasy VIII Maja Kwiatkowska. Opiekunką Mai jest  Pani Monika Rams. Obu pięknie dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły i życzymy jak najlepszego wyniku na ostatnim etapie zmagań!!!!

Niebezpieczna gra RUCOY
opis dokumentutypdata

Gra RUCOY - OSTRZEŻENIE

pdf29-01-2021[ Pobierz ]
224 kB
Odpłatność za obiady w styczniu i lutym.

UWAGA zmiana numeru telefonu: 694505615

Konieczność zgłaszania nieobecności ucznia

do SP Tymień

ZASADY OPŁAT  za OBIADY  za styczeń  i luty  2021 r

 ( 5 dni X 4 zł) + (20 dni x 4 zł) = 100 zł

 

Płatne tylko przelewem na konto bankowe

SP Tymień Nr 87 8581 1014 2005 0200 8170 0005

w nieprzekraczalnym terminie do 10.02.2021  r.

Na przelewie należy wpisać tylko imię i nazwisko dziecka

oraz  szkołę do której uczęszcza.

 

      W przypadku nieobecności (trwającej dłużej niż  3 dni) dziecka stołującego się

przysługuje częściowy zwrot opłaty z należności za obiady w następnym miesiącu pod warunkiem: zgłoszenia w pierwszym dniu nieobecności ucznia do Szkoły w Tymieniu w  godzinach od 8 00 do 14 00  pod numer  telefonu 694505615   i  uzgodnienie kwoty odpisu.

Pierwszy dzień nieobecności nie może być odliczany.

Brak przelewu w wyznaczonym terminie powoduje wstrzymanie wydawania dziecku obiadu.

Aby korzystanie z uroków zimy było bezpieczne.

 

Cieszcie się z uroków zimy, ale z głową!!!!

 Poniżej "przypominajka" jak korzystać bezpiecznie z zimowych uciech.